Латвійський баскетболіст відмовився грати у турнірі з російськими командами
Журналист
Анна Ткач
30.07.2025 - 16:00
617 просмотрели
Латвійський баскетболіст Давіс Бертанс відмовився грати проти російських команд у турнірі Суперкубок ВТБ. Він не бажає брати участь у змаганнях, організованих країною-агресором. Турнір в Белграді обіцяє бути цікавим, але для Бертанса головне принциповість.
Я переговорив з тренером команди 'Дубай' і генеральним менеджером, висловив свою думку. Вони мене підтримали. Я не гратиму в турнірах за участю команд із країни-агресора. Враховуючи те, хто організовує турнір, я не хочу грати навіть проти 'Црвени Звезди'. Команда мене повністю підтримала
Також на новинному фронті підкреслена перемога російської спортсменки Яни Єгорян у чемпіонаті світу з фехтування. Її перемога в Тбілісі викликає обговорення, адже Єгорян активно підтримує підсанкційний російський громадський рух, який виконує свою діяльність навіть на тимчасово окупованих територіях України. Ця новина обов'язково буде мати продовження і викличе різні реакції у спортивному світі.
Читайте также
Чемпионка Европы по прыжкам в воду сменила Украину на Россию: реакция сборной
вчера, 22:10
187 просмотрели
Аліна Ягупова переходить у сербську Црвену Звезду: деталі трансферу
вчера, 20:15
153 просмотрели
GGBET запускает бетбилдер для киберспорта: первый на рынке Украины
вчера, 20:10
158 просмотрели
Чемпионка Европы Лискун получила российское гражданство: реакция украинского атлета
вчера, 18:20
146 просмотрели
Никита Шеремет установил мировой рекорд на Евро-2025: подробности исторического заплыва
вчера, 18:06
150 просмотрели
Чемпионку Европы Лискун исключили из сборной Украины из-за российского гражданства
вчера, 16:20
107 просмотрели

