Самое популярное сейчас

Суд зобовив знести самочинну забудову в Києві: ділянку вартістю 7 млн грн повернуто громаді

Суд зобов'язав знести незаконну забудову
Київський суд прийняв рішення про демонтаж незаконної будівлі, повернувши територію вартістю 7 мільйонів гривень у власність громади.

Как сообщает Прокуратура Київ: Прокуратура вдарила по столичному товариству чіткою судовою вимогою: повернути київській громаді земельну ділянку на Троєщині на 7 мільйонів гривень і зруйнувати будівлі на цьому майданчику. Рішення підтримали у Деснянській окружній прокуратурі міста Києва.

Суд обов'язав товариство повернути ділянку громаді, зруйнувати гаражі, нежитлові будівлі та тимчасові споруди, а також анулювати незаконну реєстрацію прав власності на ці споруди. Майданчик розташовується на вулиці Оноре де Бальзака, 82-а, і використовувався для обслуговування автостоянки.

«Навіть після рішення суду, товариство власноручно продало майно іншій компанії. Відомо, що керівник обох підприємств - одна й та ж людина», - заявили у пресслужбі Київської міської прокуратури.

В результаті рішення Господарського суду міста Києва позов прокуратури було задоволено, що дало змогу повернути землю на користь місцевої громади.

Ця історія є прикладом успішної праці прокуратури у захисті інтересів громади та відстоюванні правопорядку в країні.

Читайте также

Реклама