Шахтар вилетів з Ліги конференцій: грецький клуб переміг у серії пенальті
Журналист
Анна Ткач
15.08.2025 - 02:30
1076 просмотрели
Как сообщает glavcom.ua: Команда 'Шахтар' зазнала поразки у серії пенальті від грецького клубу 'Панатінаїкос' і залишила Лігу конференцій на третьому кваліфікаційному раунді сезону 2025/26. Після нічиєї в першому матчі, донецький клуб не зміг забити у домашній зустрічі із опонентом.
У серії пенальті 'Панатінаїкос' здобув перемогу з рахунком 4:3, завдяки сейву голкіпера на п'ятому ударі. Отже, 'Шахтар' завершив свій шлях у цьому році у Лізі конференцій.
Також було оголошено, що збірна України візьме участь у чемпіонаті світу з кіберфутболу FIFAe World Cup 25. Наша країна буде представлена у дисциплінах Efootball Console (раніше відома як Pro Evolution Soccer) та Efootball Mobile.
Читайте также
Антонио Конте — главный претендент на пост рулевого сборной Италии
сегодня, 13:56
34 просмотрели
Комментатор лишился аккредитации на ЧМ-2026 из-за оскорблений в адрес президента ФИФА
сегодня, 12:12
60 просмотрели
Сборная Украины по легкой атлетике завоевала семь наград на турнире в Греции
сегодня, 10:05
58 просмотрели
Кике Альварес возглавил «Жирону» после вылета из Примеры
сегодня, 09:33
70 просмотрели
Новым главным тренером «Лацио» назначен Дженнаро Гаттузо
сегодня, 08:21
64 просмотрели
GGBET выступит главным партнером первенства Украины по баскетболу 3х3
сегодня, 06:05
69 просмотрели

