Шахтар вилетів з Ліги конференцій: грецький клуб переміг у серії пенальті
Журналіст
Ганна Ткач
15.08.2025 - 02:30
1073 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Команда "Шахтар" зазнала поразки у серії пенальті від грецького клубу "Панатінаїкос" і залишила Лігу конференцій на третьому кваліфікаційному раунді сезону 2025/26. Після нічиєї в першому матчі, донецький клуб не зміг забити у домашній зустрічі із опонентом.
У серії пенальті "Панатінаїкос" здобув перемогу з рахунком 4:3, завдяки сейву голкіпера на п'ятому ударі. Отже, "Шахтар" завершив свій шлях у цьому році у Лізі конференцій.
Також було оголошено, що збірна України візьме участь у чемпіонаті світу з кіберфутболу FIFAe World Cup 25. Наша країна буде представлена у дисциплінах Efootball Console (раніше відома як Pro Evolution Soccer) та Efootball Mobile.
Читайте також
Голанд наблизив Норвегію до плейоф ЧС-2026 дублем у матчі з Сенегалом
сьогодні, 02:28
18 переглянули
Матч Франція – Ірак затримали на дві години через негоду у Філадельфії
сьогодні, 00:36
49 переглянули
Норвегія достроково вийшла у плейоф ЧС-2026 після перемоги над Сенегалом
вчора, 23:32
58 переглянули
Франція та Норвегія вийшли у плейоф ЧС-2026
вчора, 22:01
55 переглянули
Алжир здобув вольову перемогу над Йорданією у другому турі ЧС-2026
вчора, 21:00
57 переглянули

