Синці та гематоми: у Дніпрі учень побив вчительку через зауваження
Журналист
Пащенко Ирина
15.10.2021 - 12:34
2683 просмотрели
У Дніпровській школі № 94 учень 6-го класу побив вчительку музики на уроці через зауваження.
Про це пише сайт "Наше місто" з посиланням на доньку постраждалої вчительки.
Зазначається, що підліток під час уроку грав в телефоні та клацав горіхи. На зауваження хлопчик відповідав нецензурною лексикою. Тоді вчителька забрала телефон, і після цього підліток накинувся на неї з кулаками на очах у всього класу.
"Всі руки, грудна клітка, живіт покриті синцями та гематомами, якби я не знала, я б ні за що не повірила, що такі каліцтва могла завдати дитина", – зазначила донька постраждалої.
Батьки хлопчика не вибачилися за інцидент. Вони забрали документи зі школи.
На цей час комісія навчального закладу встановлює всі обставини події.
Читайте также
Срочная миссия МАГАТЭ на Чернобыльскую АЭС после атаки со стороны РФ
07.06.2026 - 21:20
375 просмотрели
Румынский город Галац: дрон ВС РФ рухнул на жилье, есть пострадавшие
30.05.2026 - 19:49
335 просмотрели
Dwayne Johnson Видео, Ударный отряд и 108-дневная оборона: Скандалы и подвиги украинского подразделения 'Скеля'
11.05.2026 - 00:30
354 просмотрели
У Запоріжжі родичі померлої дитини побили персонал лікарні
04.01.2022 - 15:45
2092 просмотрели
На Черкащині неадекватний чоловік напав на бригаду швидкої допомоги
09.12.2021 - 10:41
1513 просмотрели

