Синці та гематоми: у Дніпрі учень побив вчительку через зауваження
Журналіст
Пащенко Ірина
15.10.2021 - 12:34
2681 переглянули
У Дніпровській школі № 94 учень 6-го класу побив вчительку музики на уроці через зауваження.
Про це пише сайт "Наше місто" з посиланням на доньку постраждалої вчительки.
Зазначається, що підліток під час уроку грав в телефоні та клацав горіхи. На зауваження хлопчик відповідав нецензурною лексикою. Тоді вчителька забрала телефон, і після цього підліток накинувся на неї з кулаками на очах у всього класу.
"Всі руки, грудна клітка, живіт покриті синцями та гематомами, якби я не знала, я б ні за що не повірила, що такі каліцтва могла завдати дитина", – зазначила донька постраждалої.
Батьки хлопчика не вибачилися за інцидент. Вони забрали документи зі школи.
На цей час комісія навчального закладу встановлює всі обставини події.
Читайте також
МАГАТЕ терміново їде на Чорнобильську АЕС після російського удару
07.06.2026 - 21:20
374 переглянули
Російський безпілотник впав на житловий будинок у Румунії
30.05.2026 - 19:49
335 переглянули
Скандал навколо бійців "Скелі": побиття військового, відео Двейна Джонсона та 108 днів на позиції
10.05.2026 - 23:25
353 переглянули
У Запоріжжі родичі померлої дитини побили персонал лікарні
04.01.2022 - 15:45
2090 переглянули
На Черкащині неадекватний чоловік напав на бригаду швидкої допомоги
09.12.2021 - 10:41
1512 переглянули

