В Одесі протестувальники штурмували міськраду (ФОТО)
Журналист
Пащенко Ирина
08.12.2021 - 10:54
1682 просмотрели
Учасники мітингів виступають проти хаотичної забудови міста та обов'язкової вакцинації дітей.
В Одесі сьогодні, 8 грудня, триває кілька мітингів. Протестувальники штурмували будівлю міськради.
Про це повідомляє Нове Видання.
"В Одесі, незважаючи на дощ, кілька десятків жителів вийшли під будівлю міськради. Там одночасно відбувається відразу кілька мітингів", - йдеться в повідомленні.
Повідомляється, що сьогодні відбувається остання сесія міськради Одеси цього року.
Протестувальники вимагають зустрічі із мером. Учасники мітингів виступають проти хаотичної забудови міста та обов'язкової вакцинації дітей.
Також протестувальники штурмували будівлю міськради. При цьому був присутній нардеп Артем Дмитрук.
Читайте также
Ночной удар по Одесской области: атакована энергосистема, есть раненый и возгорание
вчера, 23:20
57 просмотрели
Цены на отели в Одессе подскочили до 126 000 гривен за недельное пребывание
вчера, 18:10
82 просмотрели
Приговор экс-заместителю Авакова засекречен: решение ВАКС по делу Тахтая
вчера, 03:12
88 просмотрели
На Одесчине прекратили искать 10-летнюю девочку, унесенную в море
25.06.2026 - 13:52
128 просмотрели
Свадьба Дуа Липы на Сицилии обернулась скандалом: местные жители вышли на протесты
25.06.2026 - 12:44
121 просмотрели

