В Одесі протестувальники штурмували міськраду (ФОТО)
Журналіст
Пащенко Ірина
08.12.2021 - 10:54
1681 переглянули
Учасники мітингів виступають проти хаотичної забудови міста та обов'язкової вакцинації дітей.
В Одесі сьогодні, 8 грудня, триває кілька мітингів. Протестувальники штурмували будівлю міськради.
Про це повідомляє Нове Видання.
"В Одесі, незважаючи на дощ, кілька десятків жителів вийшли під будівлю міськради. Там одночасно відбувається відразу кілька мітингів", - йдеться в повідомленні.
Повідомляється, що сьогодні відбувається остання сесія міськради Одеси цього року.
Протестувальники вимагають зустрічі із мером. Учасники мітингів виступають проти хаотичної забудови міста та обов'язкової вакцинації дітей.
Також протестувальники штурмували будівлю міськради. При цьому був присутній нардеп Артем Дмитрук.
Читайте також
Росія вночі вдарила по енергетиці Одещини: є постраждалий та пожежа
вчора, 23:20
33 переглянули
В Одесі ціни на готелі сягнули 126 тисяч гривень за тиждень
вчора, 18:08
73 переглянули
ВАКС засекретив вирок ексзаступнику Авакова
вчора, 03:12
84 переглянули
Трагедія на воді: на Одещині припинили пошуки 10-річної дівчинки
25.06.2026 - 13:52
127 переглянули
Весільна церемонія Дуа Ліпи викликала протести на Сицилії
25.06.2026 - 12:44
120 переглянули

