В ОТУ 'Сіверськ' оцінили тактику ворога на Сумщині
Журналист
Анна Ткач
25.03.2025 - 12:20
1141 просмотрели
Продовжуються спроби російських військ в Сумській області
Как сообщает hvylya.net: В оперативно-тактичному угрупованні військ 'Сіверськ' повідомили, що на півночі Сумської області російські війська продовжують спроби застосування малих груп піхоти та ДРГ. Речник ОТУ 'Сіверськ' Вадим Мисник зазначив, що ворог не здається і намагається закріпитись на території, але українські військові завдають їм уражень і не дозволяють проникнути вглиб нашої території.
За словами Мисника, росіяни активно використовують різні системи на оптоволокні, FPV-дрони та безпілотники, спробуючи заплутати наші засоби ППО. Для боротьби з цим українські військові використовують засоби радіоелектронної боротьби, щоб максимально ефективно нейтралізувати ворожі повітряні цілі.
Читайте также
В НАТО заявили, что атаки ВСУ на Москву ставят под угрозу режим Путина
сегодня, 21:04
27 просмотрели
В Киеве вспыхнули склады после атаки противника
сегодня, 20:56
30 просмотрели
Вашингтон впервые открыто заявил об отказе от нейтралитета в конфликте на Украине
сегодня, 20:52
31 просмотрели
Удар украинского дрона остановил четвертый по величине НПЗ России
сегодня, 20:24
38 просмотрели

