В ОТУ "Сіверськ" оцінили тактику ворога на Сумщині
Журналіст
Ганна Ткач
25.03.2025 - 12:20
1142 переглянули
Продовжуються спроби російських військ в Сумській області
Як повідомляє hvylya.net: В оперативно-тактичному угрупованні військ "Сіверськ" повідомили, що на півночі Сумської області російські війська продовжують спроби застосування малих груп піхоти та ДРГ. Речник ОТУ "Сіверськ" Вадим Мисник зазначив, що ворог не здається і намагається закріпитись на території, але українські військові завдають їм уражень і не дозволяють проникнути вглиб нашої території.
За словами Мисника, росіяни активно використовують різні системи на оптоволокні, FPV-дрони та безпілотники, спробуючи заплутати наші засоби ППО. Для боротьби з цим українські військові використовують засоби радіоелектронної боротьби, щоб максимально ефективно нейтралізувати ворожі повітряні цілі.
Читайте також
Єврокомісарка назвала термін розширення ЄС через війну в Україні
сьогодні, 22:04
34 переглянули
Росія здатна відновити армію до загрози НАТО за 5-7 років
сьогодні, 21:53
35 переглянули
Україна отримала понад 10 млрд євро за підсумками URC2026 у Гданську
сьогодні, 21:48
42 переглянули
Данія закриває в’їзд для чоловіків призовного віку з України
сьогодні, 21:32
48 переглянули

