В Україну прибула делегація сенаторів США
Журналист
Пащенко Ирина
20.01.2022 - 11:36
1660 просмотрели
До Києва прибула делегація Конгресу США, яка проведе зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським, головою МВС Денисом Монастирським та міністром оборони Олексієм Резніковим. Про це повідомив голова МЗС Дмитро Кулеба.
«Радий вітати двопартійну делегацію Конгресу США на чолі з сенатором Робом Портманом та сенаторами Крісом Мерфі, Джинн Шейхін, Емі Клобучар, Річардом Блюменталем, Роджером Уікером. Цей своєчасний візит зміцнює стратегічне партнерство Україна-США, сприяє стримуванню подальшої агресії Росії», – зазначив міністр.
Під час візиту до України сенатори також обговорять із головою Міненерго Германом Галущенком енергетичну безпеку держави.
Читайте также
Атака на Кривой Рог: три жертвы и более двадцати раненых в результате обстрела
сегодня, 04:32
91 просмотрели
Глава Минспорта Украины обнародовал статистику погибших атлетов в результате боевых действий
сегодня, 03:28
83 просмотрели
В годовщину начала Второй мировой Зеленский призвал мировое сообщество активнее давить на Кремль
22.06.2026 - 22:52
103 просмотрели

