В Україну прибула делегація сенаторів США
Журналіст
Пащенко Ірина
20.01.2022 - 11:36
1659 переглянули
До Києва прибула делегація Конгресу США, яка проведе зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським, головою МВС Денисом Монастирським та міністром оборони Олексієм Резніковим. Про це повідомив голова МЗС Дмитро Кулеба.
«Радий вітати двопартійну делегацію Конгресу США на чолі з сенатором Робом Портманом та сенаторами Крісом Мерфі, Джинн Шейхін, Емі Клобучар, Річардом Блюменталем, Роджером Уікером. Цей своєчасний візит зміцнює стратегічне партнерство Україна-США, сприяє стримуванню подальшої агресії Росії», – зазначив міністр.
Під час візиту до України сенатори також обговорять із головою Міненерго Германом Галущенком енергетичну безпеку держави.
Читайте також
Міністр спорту назвав число загиблих атлетів через війну
сьогодні, 03:28
77 переглянули
Зеленський у роковини Другої світової закликав посилити тиск на Росію
22.06.2026 - 22:52
101 переглянули

