Рубіо обговорив з главою МЗС Британії війну в Україні
Журналіст
Ганна Ткач
28.01.2025 - 10:15
942 переглянули
Держсекретар США Марко Рубіо обговорив з міністром закордонних справ Британії Девідом Леммі низку нагальних глобальних питань
Як повідомляє hvylya.net: Держсекретар США Марко Рубіо провів зустріч з міністром закордонних справ Британії Девідом Леммі, під час якої були обговорені важливі глобальні питання, зокрема конфлікт в Україні, інформує речниця Державного департаменту США Теммі Брюс.
За словами Брюс, обидва дипломата висловили готовність почати спільну роботу для досягнення спільних зовнішньополітичних цілей. Вони також підтвердили важливість особливих відносин між США й Великої Британії та їх роль у вирішенні конфліктів та впливу окремих країн, таких як Росія та Китай.
Готовність до спільної роботи
Під час зустрічі були обговорені спільні ініціативи, зокрема у Індо-Тихоокеанському регіоні, який має бути безпечним і стабільним.
Читайте також
Франція викликала російського дипломата через кібератаки ФСБ
сьогодні, 12:28
53 переглянули
Експертка розповіла, коли зрозуміла, що вторгнення РФ неминуче
сьогодні, 12:24
51 переглянули
Удар по складах Wildberries у РФ: Зеленський підтвердив атаку
сьогодні, 11:52
65 переглянули
Україна завдала ударів по трьох напрямках у Росії та Криму
сьогодні, 11:48
66 переглянули
Нацгвардія тренує бойових медиків у вибухах та вогні
сьогодні, 11:44
66 переглянули
Дрони СБС за 13 діб уразили 172 судна російського тіньового флоту
сьогодні, 11:04
69 переглянули

