Рубіо розповів, чого хоче Путін в обмін на припинення вогню
Журналіст
Ганна Ткач
27.03.2025 - 22:40
612 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Держсекретар США Марко Рубіо повідомив, що Росія хоче припинити вогонь в обмін на зняття санкцій. Він зазначив це на пресконференції з прем'єр-міністром Ямайки Ендрю Холнессом. За словами Рубіо, США досягли домовленості стосовно припинення вогню в Чорному морі і отримали від росіян їхнє бачення "енергетичного перемир'я" і рамки майбутнього режиму тиші. Однак, Росія ставить умову - зняття санкцій, що накладені Європейським Союзом. Рубіо вважає обговорення припинення вогню позитивним сигналом, а подальше рішення буде ухвалене після узгодження позиції з президентом США Дональдом Трампом.
Нагадаємо, американська розвідка проаналізувала перспективи завершення війни Росії з Україною.
Читайте також
Тейлор Свіфт святкує дівич-вечір, а Блейк Лайвлі помітили в супермаркеті
сьогодні, 18:56
19 переглянули
Сенат США зобов’язав Трампа вивести війська з конфлікту з Іраном
сьогодні, 18:36
29 переглянули
У Петербурзі на станції метро зроблять підлогу з шевронами вермахту
сьогодні, 18:32
32 переглянули
Києву та областям загрожують ракети Кинджал через зліт МіГ-31К
сьогодні, 18:20
33 переглянули
Українцям у Польщі масово відмовляють у статусі тимчасового захисту
сьогодні, 17:52
39 переглянули

