США майже вичерпали санкції проти Росії: що буде далі
Журналіст
Ганна Ткач
13.11.2025 - 12:05
586 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Марко Рубіо, державний секретар США, вважає, що арсенал нових санкцій проти Росії майже вичерпано. Після введення обмежень у ключових секторах російської економіки, у фінансовій системі та із високопосадовцями, фокус тепер буде зроблено на дотриманні існуючих санкцій. Це рішення було оголошено під час зустрічі міністрів закордонних справ країн G7 у Канаді. Рубіо також відзначив, що Росія використовує тіньовий флот для ухилення від нафтових обмежень і закликав країни Європи активніше взяти участь у цьому процесі через їхню близькість до ситуації.
Крім того, держсекретар США підкреслив, що Росія швидко знищує поставлені Україні системи протиповітряної оборони, що створює загрозу для безпеки її енергосистеми.
Читайте також
251 бій за добу: Сили оборони відбили масований наступ РФ
сьогодні, 23:52
5 переглянули
У Резерв+ тимчасово призупинили сервіси через інвалідність
сьогодні, 23:48
9 переглянули
Трамп схвалив удари України вглиб Росії та закликав діяти сміливіше
сьогодні, 23:40
16 переглянули
Росія розчарувалася в Трампі через підтримку санкцій та ударів України
сьогодні, 23:08
32 переглянули
Генштаб назвав нові втрати РФ: понад 1,39 млн осіб та десятки мільярдів доларів
сьогодні, 22:32
34 переглянули
Росія активізувала фейки про підготовку НАТО до війни
сьогодні, 22:12
49 переглянули

