Сербія зробила рішучий відворот від путінського режиму
Журналіст
Пащенко Ірина
15.08.2022 - 17:42
5303 переглянули
Влада Сербії відмовилася від російської військової бази і навчатиме свою армію за стандартами НАТО.
Белград активізував співпрацю з НАТО після заяви президента країни Олександра Вучича про «військовий нейтралітет».
Йдеться про спільну роботу на військовій базі «Південь» на околицях Буяноваця.
Вашингтон і Белград планують розвивати базу «Південь» як головний центр навчання армії Сербії за стандартами НАТО та підготовки сербських спецпідрозділів для миротворчих операцій.
Чим менше виявлятиметься російський вплив на Балканах, тим швидше там настане нормальне життя і припиняться будь-які натяки на військові провокації.
Читайте також
Удари ЗСУ по Криму змусили туристів і військових РФ масово тікати
сьогодні, 02:24
48 переглянули
Окупанти масово тікають з Криму через удари ЗСУ
сьогодні, 02:12
50 переглянули
Перед самітом НАТО в Туреччині затримали 225 людей
вчора, 23:08
63 переглянули
Сікорський попередив про провокацію Росії для нападу на НАТО
вчора, 22:52
70 переглянули

