Скандальний "слуга" Дубінський намагався купити румунський паспорт

Народний депутат від "Слуги народу" Олександр Дубінський у 2017 році, працюючи ведучим на телеканалі 1+1, хотів отримати румунське громадянство.

Організувати усе майбутній парламентар намагався через компанію, яка "шукала" йому румунське коріння.

Журналісти отримали у розпорядження документи, які підтверджують, що у грудні 2017 року Олександр Дубінський подав заявку на отримання громадянства Румунії, повідомляє видання INKORR з посиланням на "Слідство.Інфо".

Для цього журналіст надав копії закордонних та українського паспортів, свідоцтво про народження. У відповідь Національне агентство з питань громадянства Румунії присвоїло йому персональний номер.

До слова, отримати румунське громадянство доволі непросто – треба або проживати там щонайменше 8 років, або бути у шлюбі з громадянином Румунії 5 років. Втім є й коротший шлях, яким користуються більшість іноземців – довести, що хтось з твоїх предків до прадідуся і прабабусі мав румунське громадянство.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Головреда "Слідства.Інфо" викликали на допит через запит до "слуги народу"

Саме цим шляхом скористався і Олександр Дубінський. Щоправда, замість пошуків румунського коріння, він заплатив приватній компанії з Чернівців, яка "шукала" таке коріння замість нього.

Наразі точно невідомо, чи завершив народний депутат процедуру з отримання громадянства. Сам Олександр Дубінський запевнив, що не отримував румунського громадянства.

Водночас він проігнорував запитання "Слідства.Інфо" про подачу документів на румунське громадянство. Він лише завершив розмову емоційними випадами на адресу журналістів. Слід зазначити, що коли у Дубінського справді є 2 громадянства, він автоматично має бути позбавленим мандату.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: