11-річна дівчинка вижила після укусу однієї з найотруйніших змій світу
Журналіст
Ганна Ткач
09.12.2025 - 18:00
393 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: У місцевому парку в Брабхемі, Перт, 11-річна дівчинка Зеллі стикнулася з тигровою змією, однією з найбільш отруйних рептилій світу. Дівчинку вкусила в ногу, коли вона каталася на самокаті. Зеллі почула шипіння, побачила змію і відчула сильний біль.
Дівчинку терміново доставили до лікарні, де її пильно спостерігали протягом 12 годин. Тигрові змії є небезпечними і займають десяте місце у світі за силу отрути. Експерт нагадав, як діяти при зустрічі з ними, радя мінімізувати потраплення отрути в кров.
Змії можуть бути небезпечними для людей, тому важливо дотримуватись певних правил безпеки при зустрічі з ними.
Читайте також
Гондурас купує в України дрони для контролю кордонів
вчора, 22:56
80 переглянули
Трамп назвав Італію та Німеччину поганими союзниками НАТО
вчора, 16:08
89 переглянули
Спорт із дітьми на 45 хвилин покращує здоров’я та роботу мозку
вчора, 14:48
87 переглянули

