Японія виділила грант на реабілітацію дітей Сумщини: подробиці угоди
Журналіст
Ганна Ткач
25.11.2025 - 14:02
580 переглянули
Як повідомляє МЗС: Сьогодні, 25 листопада, відзначилася важлива подія в Міністерстві закордонних справ – підписання угоди між Україною та Японією про надання гранту для відновлення Сумського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області. На церемонії взяли участь директорка центру Лариса Прудіус та посол Японії в Україні Масаші Накагоме.
Також важливою стала новина про підписання Протоколу про наміри між Сумською областю та іспанським регіоном Мурсія. Цей крок відкриває нові можливості для співпраці між країнами та областями на регіональному рівні, сприяючи сталому розвитку та поглибленню взаємовідносин.
Читайте також
Україна та Швейцарія домовились про відновлення Києво-Печерської лаври
сьогодні, 15:57
61 переглянули
Назар Хассан гірше після четвертої операції на нирці
сьогодні, 08:40
73 переглянули
Ведучий "Караоке на Майдані" Назар Хассан скасував виступи через четверту операцію на нирці
сьогодні, 06:20
76 переглянули
Ветерани Unbroken отримали 20 електроскутерів для реабілітації
сьогодні, 05:04
84 переглянули
Ексміністру Януковича оголосили підозру через розкрадання гранту на 5,6 млн
вчора, 10:25
107 переглянули
Туск визнав антиукраїнські настрої в Польщі через скандал з орденом Зеленського
24.06.2026 - 20:00
124 переглянули

