Співачка Jerry Heil переїжджає до США

Про це розповів продюсер Михайло Ясинський.

Генпродюсер Олі Полякової та компанії Secret Service Entertainment Agency Михайло Ясинський розповів, що співачка Jerry Heil відмовилася від продюсерських контрактів та вирішила полетіти до США.

Про це він поділився у інтерв'ю в програмі "Слава+". Ясинський пригадав, як свого часу запропонував виконавиці ресурси свого агентства та співробітництво, пише видання INKORR.com

"Ще 2019 року Jerry Heil їздила до рідного Василькова на маршрутці, а сьогодні у неї - рекламні контракти з великими брендами і величезна фан-база. Вона повинна пережити той успіх, який до неї прийшов, а він прийшов несподівано і дуже швидко. Одного разу я посадив її в кабінеті разом з Аланом Бадоєвим і сказав: "Якщо хочеш, ми будемо тобою займатися, весь ресурс агентства Secret Service Entertainment Agency в твоєму розпорядженні". Вона поставила низку запитань про те, як буде влаштовано це співробітництво, але в підсумку відмовилася: "Я хочу сама". І це мегакруто", - прокоментував успіх співачки продюсер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Слава Камінська у відвертому купальнику похизувалася каре з чолкою

Також Ясинський зазначив, що Jerry Heil зараз переживає дуже цікавий період свого життя: прощається зі старим і шукає себе нову. Продюсер вважає, що вона складає пісні українською по-новому, так, як ніхто в Україні цього не робив.

Вона дорослішає і розвивається швидше, ніж змінюється соціум навколо. Тому ми ухвалили рішення, що Jerry Heil вирушить до США на навчання в Берклі на композиторське відділення, побувати в тому середовищі з музикантами, композиторами, продюсерами, сонграйтерами. Я хочу, щоб вона поварилася там і або повернулася з чимось новим, або, можливо, там і залишилася. Тому що Jerry Heil - людина унікального обдарування, яка може домогтися успіху набагато більшого, ніж ми можемо собі уявити, - підсумував Михайло Ясинський

Нагадаємо, що 9 квітня Jerry Heil випустила новий альбом "Особисте". У ньому вона експериментує з інтимною лірикою в стилі "melodramatic popular song", заснованої на історіях з власного досвіду. 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

97