США та Росія вели таємні перемовини стосовно України
Журналіст
Пащенко Ірина
07.07.2023 - 13:54
4635 переглянули
Як повідомляють західні ЗМІ, США провели конференцію з Росією. Головною темою були перемовини воюючих сторін.
Стало відомо, що колишні високопоставлені чиновники Америки вирішили провести конференцію з Лавровим. Саме так вони намагались створити вірний зв'язок для майбутніх переговорів.
Переговори проводились ще у квітні, та для цього Лавров навіть відвідав США. На конференції мова йшла про долю українських територій. Їх назвали такими, які не можна звільнити. Мовляв, дипломатичне рішення є єдиним виходом. Чим такі конференції закінчились, невідомо.
Читайте також
На фронті загинув батько двох доньок з Буковини Дмитро Фербей
сьогодні, 01:20
22 переглянули
Генерал Петреус пояснив, як Україна змінила війну дронами
сьогодні, 01:13
25 переглянули
Bahroma зібрав 2,5 мільйона гривень за переклад пісень українською
сьогодні, 01:08
29 переглянули
Масована атака РФ на чотири області України: є загиблий та поранені
сьогодні, 01:04
27 переглянули
Рекордна доба на фронті: 257 боїв та масований удар 9388 дронами
сьогодні, 00:45
31 переглянули

