Перепалки за Twitter
Журналіст
Пащенко Ірина
02.11.2022 - 08:15
7664 переглянули
Не встиг Ілон Маск купити соціальну мережу, про яку давно мріяв, як заявив, що зробить її платною. За думкою нового власника, щоб користуватися Twitter на постійній основі, потрібно заплатити 20 доларів за місяць.
Стівен Кінг, який не просто відомий письменник, а ще й доволі сатирична особистість, відреагував на майбутні зміни в Twitter. Стівен сказав, що 20 доларів забагато, та Маск вступив в “перемовини”. Вони начебто зійшлись на сумі в 8 доларів.
Стівен Кінг обурився, і вважає, що це йому мають платити. Він так втратить всі гроші, якщо Маск не одумається. Ілон відповів, що надасть більше інформації, коли захоче все-таки брати 8 доларів за підписку.
Читайте також
Ілон Маск втратив статус трильйонера через обвал акцій SpaceX
вчора, 02:56
92 переглянули
Серія вибухів накрила Крим: Сімферополь і Севастополь без світла
24.06.2026 - 21:56
96 переглянули
Ілон Маск втратив статус трильйонера після падіння акцій SpaceX
24.06.2026 - 21:28
122 переглянули
Суд відхилив позов Маска до OpenAI з забороною на повтор
17.06.2026 - 22:36
259 переглянули
SpaceX встановила рекордне IPO на $75 млрд
13.06.2026 - 01:24
403 переглянули
SpaceX уклала контракти на $70 млрд з Google та Anthropic
11.06.2026 - 00:01
304 переглянули

