Starlink Direct to Cell запрацював на iPhone: як надсилати SMS через супутник
Журналіст
Ганна Ткач
17.12.2025 - 13:02
301 переглянули
Як повідомляє Мінцифра: Оновлення сервісу Starlink Direct to Cell для iOS з Apple прийшло в Україну! Тепер власники iPhone можуть надсилати SMS через супутник безпосередньо на свої смартфони. Ця нова технологія вже доступна для iPhone 13 та новіших версій з версією iOS від 26.2 завдяки угоді між Київстаром та Apple.
Більше 2 мільйонів українців вже встигли випробувати можливості супутникового звʼязку, що забезпечує стабільну комунікацію, навіть коли відсутній звичайний мобільний сигнал. Це відкриває нові можливості для звʼязку у віддалених районах або в надзвичайних ситуаціях, коли інші мережі не працюють належним чином.
Детальніше про роботу нової технології можна дізнатися за посиланням.
Читайте також
Європейські вчені створили спектрометр, що пришвидшує дослідження в десятки разів
сьогодні, 13:20
47 переглянули
ШІ забрав роботу: техногіганти масово звільняють працівників у 2026 році
сьогодні, 08:45
70 переглянули
Уражено найбільший центр космічного зв'язку РФ у Дубні
сьогодні, 06:32
65 переглянули
Ілон Маск втратив статус трильйонера через обвал акцій SpaceX
сьогодні, 02:56
73 переглянули
Нова гра про Джеймса Бонда розчарувала технічними проблемами на PS5
вчора, 23:28
68 переглянули

