Син Тягнибока отримав медаль За військову службу Україні
Журналіст
Ганна Ткач
16.11.2025 - 14:05
638 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Олег Тягнибок, голова партії ВО "Свобода", опублікував радісну новину про те, що його син, Гордій Тягнибок, отримав державну відзнаку за військову службу в Національній гвардії України. Політик пишається своїм сином та вітає його з цим досягненням. Гордій Тягнибок є старшим лейтенантом НГУ та служить у 4-й Бригаді оперативного призначення "Рубіж". Олег Тягнибок вірить у перемогу та закликає до єднання в боротьбі проти ворога.
Також раніше Олег Тягнибок висловив зворушливе привітання своїй мамі з нагоди ювілею, згадавши спільні моменти з нею. Політик виразив надію на те, що коли війна завершиться, вони зможуть знову провести час разом, насолоджуючись спільними моментами.
Читайте також
Сирського звинувачують у здачі Костянтинівки через проблеми в полку "Скеля"
сьогодні, 06:40
12 переглянули
Сікорський заявив про перелом у війні: Росія втратила ініціативу
сьогодні, 05:36
31 переглянули
Двоє військових з однієї родини повернулися з полону через 4 роки
сьогодні, 05:28
37 переглянули
У Вінниці через вибух невідомого предмета госпіталізували двох дітей
сьогодні, 05:08
43 переглянули

