Найпопулярніше зараз

Кадри

Медики отримали гроші за роботу
17.06.2026 - 07:56 217 переглянули
Лікарям-випускникам виплатили 200 тисяч гривень за роботу в селах

Запровадження одноразової виплати для лікарів-випускників У 2025 році в Україні запроваджено одноразову виплату у розмірі 200 000 гривень для лікарів-випускників інтернатури державних вишів, які працевлаштувалися на три роки у державні або комунальні медзаклади в громадах з критичною потребою в меди...

Реклама