Найпопулярніше зараз

Область

Відключення 3G у чотирьох областях
03.06.2026 - 05:36 345 переглянули
Київстар відключає 3G у чотирьох областях з 16 червня

Відключення 3G в Україні В Україні продовжується відключення 3G, яке розширюється на нові регіони. З 16 червня 2026 року оператор Київстар планує відключити 3G у Львівській, Чернігівській, Черкаській та Житомирській областях. Ці зміни набудуть чинності в ніч проти 16 червня 2026 року, одразу після 0...

Реклама