Найпопулярніше зараз

Відключення

Київстар вимикає 3G у чотирьох областях
21.05.2026 - 23:08 309 переглянули
Київстар із 16 червня вимикає 3G у чотирьох областях

Відключення 3G у чотирьох областях України Київстар з 16 червня розпочне поетапне відключення 3G у чотирьох областях України. Це рішення прийнято з метою спрямування частот на посилення мережі 4G. Відключення 3G відбудеться у Чернігівській, Львівській, Черкаській та Житомирській областях. Деталі ві...

Реклама