Найпопулярніше зараз

Установка

Міністр енергетики нагородив 36 енергетиків ДТЕК
08.04.2026 - 01:32 394 переглянули
Міністр енергетики нагородив 36 енергетиків ДТЕК: як пройшов найважчий опалювальний сезон

Нагородження працівників ДТЕК Міністр енергетики Денис Шмигаль нагородив 36 працівників компанії ДТЕК за їхню роботу під час опалювального сезону, який став найважчим за усі роки повномасштабної війни. Ця відзнака підкреслює важливість зусиль енергетиків у забезпеченні стабільного проходження складн...

Реклама