Найпопулярніше зараз

Тернопільська міська рада обговорює підвищення вартості проїзду до 32 грн

Автобуси у Тернополі
Автобуси у Тернополі. Фото: express.te.ua

У Тернополі готуються до чергового перегляду тарифів на громадський транспорт. Перевізники подали розрахунки, за якими вартість однієї поїздки може зрости до 26–32 гривень, однак у міськраді наразі розглядають компромісний варіант із нижчими тарифами. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.

Які тарифи на проїзд обговорюють у Тернополі

За інформацією міської ради, перевізники подали пропозиції із тарифами від 26 до 32 грн за поїздку. Водночас наразі у Тернополі розглядають такий варіант постійного тарифу:

  1. 20 грн — при оплаті «Карткою тернополянина»;

  2. 22 грн — транспортною карткою;

  3. 25 грн — банківською карткою.

Зараз у місті діють нижчі ціни:

  1. 15 грн — «Карткою тернополянина»;

  2. 17 грн — транспортною карткою;

  3. 20 грн — банківською карткою.

Чому у Тернополі хочуть підняти вартість проїзду

У міськраді пояснюють необхідність перегляду тарифів різким зростанням витрат на транспорт. Зокрема, дизельне пальне подорожчало більш ніж на 46% — із 59,18 грн до 86,53 грн за літр.

Також зросли витрати на зарплати, ремонт транспорту, запчастини та шини. Окремою проблемою називають дефіцит кадрів через мобілізацію — нестача водіїв і ремонтників сягає 30–40%.

Громадські обговорення нових тарифів відбудуться 29 травня у КП «Тернопільелектротранс».

Нагадаємо, у Тернополі змінять популярний автобусний маршрут до 24 травня через дорожній ремонт.

Читайте також

Реклама