Трагедія у Вінниці: двоє загиблих через отруєння чадним газом у пансіонаті
Трагедія в Вінниці
Як повідомляє Главком: У Вінниці в приватному пансіонаті для літніх людей сталося отруєння чадним газом, внаслідок якого двоє осіб загинули, а ще двоє були госпіталізовані. Правоохоронці вже повідомили про підозру адміністратору пансіонату. Повідомлення про отруєння надійшло до поліції вранці 27 січня.
У пансіонаті отруїлися четверо осіб, серед яких дві жінки віком 80 та 101 рік, врятувати яких не вдалося. Ще двох постраждалих, віком 83 та 93 роки, госпіталізували до лікарні. Причиною трагедії стало використання генератора в приміщенні котельні, яка має спільну вентиляцію з рештою приміщень.
Адміністраторка пансіонату, яка є 44-річною жінкою, ввімкнула генератор ввечері напередодні трагедії, однак не винесла його на вулицю, що призвело до потрапляння чадного газу в сусідню кімнату, де перебували потерпілі.
- Санкція статті, за якою повідомлено про підозру, передбачає покарання до восьми років позбавлення волі.
- Окрім того, окремо повідомлено про випадок отруєння чадним газом у Бучанському районі, де в таунхаусі знайдено мертвими трьох членів родини: подружжя та 11-річну дитину.
- Ще одного, чотирирічного сина, госпіталізували у тяжкому стані.
- Попередня причина загибелі у цьому випадку – отруєння чадним газом через несправність газового котла.
Висновки та заклики до дій
Ці випадки отруєння чадним газом підкреслюють серйозність проблеми безпеки в закладах для літніх людей, а також важливість належного обслуговування газових і електричних приладів. Влада та відповідні органи повинні вжити заходів для запобігання подібним трагедіям у майбутньому, зокрема, шляхом посилення контролю за безпекою в таких установах.
Ситуація також викликає занепокоєння щодо загального стану системи вентиляції в житлових і комерційних приміщеннях, що може впливати на здоров'я мешканців і працівників.
Читайте також

