Найпопулярніше зараз

Травма обличчя у Кулікова: захисник Флориди пропустить матч проти Бостона

Травма обличчя у Кулікова: захисник Флориди
Внаслідок отриманої травми, Куліков не зможе взяти участь у поєдинку з Бостоном. Фото: Главком

Травма Дмитра Кулікова

Як повідомляє Главком: Захисник команди Флорида Пантерз Дмитро Куліков отримав травму обличчя під час матчу проти Оттава Сенаторз, який завершився перемогою Флориди з рахунком 6:3. Інцидент стався в третьому періоді, коли шайба влучила Кулікову в обличчя, що призвело до складного перелому носа. Через цю травму 35-річний гравець пропустить наступний матч проти Бостон Брюїнз.

Куліков, який у цьому сезоні вже пропустив 57 ігор через операцію на стегні, провів 17 матчів після повернення, не набравши жодного очка. Головний тренер команди Пол Моріс зазначив, що ушкодження виявилося настільки значним, що гравець ледве міг дихати одразу після інциденту.

Проблеми складу Флорида Пантерз

Флорида Пантерз також стикається з іншими проблемами в складі:

  • Захисник Аарон Екблад отримав травму, зламавши палець, і може пропустити залишок регулярного сезону.
  • Клуб вирішив викликати з фарм-клубу Тобіаса Бйорнфота та Мікулаша Говорку для поповнення складу.
  • Очікується повернення нападника Коула Швіндта, який також відновлюється після травми нижньої частини тіла.

Наразі Флорида Пантерз займає передостаннє місце у Східній конференції.

Травми ключових гравців можуть суттєво вплинути на шанси Флориди Пантерз у боротьбі за плей-оф. Команда наразі переживає складний період, оскільки з огляду на відсутність досвідчених захисників, їй необхідно швидко адаптувати свій склад. Виклик молодих гравців з фарм-клубу може дати нові можливості, але вони не можуть повністю компенсувати відсутність досвідчених гравців на цей критичний момент сезону.

Читайте також

Реклама