У Чернівецькій області викрили схему МСЕК: понад 600 ухилянтів отримали інвалідність
Журналіст
Ганна Ткач
11.09.2025 - 16:30
606 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Організатори схеми виготовляли фальшиві медичні довідки та висновки лікарів без належних оглядів та досліджень. Пізніше, як голова експертної комісії, вони незаконно надавали групу інвалідності здоровим особам. За послуги вони отримували від $2 тис. до $10 тис. та навіть оформлювали безстрокове продовження інвалідності.
У Чернівецькій області правоохоронці виявили посадовців Медико-соціальної експертизи (МСЕК), які створили схему підробки медичних документів для ухилянтів. Згідно з інформацією з Національної поліції, завдяки цій діяльності понад 600 осіб незаконно отримали групу інвалідності, щоб уникнути мобілізації та виїхати за кордон.
Ця новина розкриває факт підробки медичних документів в Чернівецькій області, де працівники Медико-соціальної експертизи видавали незаконно групи інвалідності для здорових осіб з метою ухилення від мобілізації та виїзду за кордон. У результаті цих дій понад 600 осіб отримали незаконні пільги, а організатори схеми отримували величезні суми грошей за свої послуги.
Читайте також
Зірка Modern Talking наляканий перемогою України і назвав її найгіршим сценарієм
вчора, 09:13
100 переглянули
Угорщина кардинально змінила позицію щодо вступу України до ЄС
21.06.2026 - 08:48
276 переглянули
Українцям з інвалідністю назвали умови призначення пенсії
19.06.2026 - 21:48
118 переглянули
Уряд затвердив виплати до мільйона гривень постраждалим на критичній інфраструктурі
18.06.2026 - 17:08
133 переглянули
У Дії запустили новий сервіс для ветеранів та їхніх родин
17.06.2026 - 14:24
129 переглянули
Олег Винник попередив про шахраїв, які брали гроші за інтерв'ю
13.06.2026 - 11:44
215 переглянули

