Найпопулярніше зараз

У Дубліні загинув 17-річний українець: поліція затримала підозрюваного

Зображення 17-річного підлітка з України
Убийство юного українця в Ірландії шокувало громаду.

У Дубліні 17-річний український підліток загинув в результаті нападу холодною зброєю. Ще один хлопець та жінка були госпіталізовані з травмами. Інцидент стався у середу в житловому комплексі Grattan Wood в районі Донагмеда. Цей комплекс надає притулок людям, які його потребують, повідомило агентство Tusla.

Затримано підозрюваного у вбивстві

За інформацією Irish Independent, у смерті підлітка підозрюється 17-річний юнак із Сомалі. Підозрюваного затримали на місці злочину, проте через отримані поранення його відразу доставили до лікарні. Наразі стан здоров'я хлопця стабільний. Поліція встановлює, чи вбивство стало результатом сутички між підлітками.

Зростання кількості українців, які отримали тимчасовий захист у Європі

З кінця літа 2025 року понад 4,37 мільйона українців, які були змушені залишити свої домівки через війну, отримали тимчасовий захист у різних країнах Європейського Союзу. Ця цифра продовжує зростати щомісяця, підтверджуючи, що міграційні потоки не зменшуються. На 31 серпня 2025 року загальна кількість осіб, які отримали тимчасовий захист, збільшилася на 30 980 осіб (+0,7%) порівняно з кінцем липня.

У Дубліні стався напад, в результаті якого загинув український підліток, а ще двоє осіб були поранені. Підозрюваного у вбивстві затримали, і поліція встановлює обставини події. У той же час, міграційна криза продовжує поглиблюватися, оскільки все більше українців отримують тимчасовий захист у країнах Європейського Союзу.

Читайте також

Реклама