Лікарі Греції розпочали 48-годинний страйк: чого вимагають медики
Журналіст
Ганна Ткач
06.11.2025 - 12:25
412 переглянули
У Греції лікарі оголосили страйк у зв'язку з недоліками в системі охорони здоров'я. Вони вимагають підвищення заробітної плати та поліпшення умов праці. За словами президента профспілки Oenge Янніса Галанопулоса, лікарі втомилися бути "нещасними" і скаржитися без причини. Державні лікарі приєдналися до страйку та планують пройти маршем до будівель прем'єр-міністра і парламенту, щоб привернути увагу до проблем сфери охорони здоров'я. Також приватні медичні лабораторії закриються на знак протесту проти повернення коштів. Парламент країни ухвалив реформу, яка дозволяє понаднормову роботу, що викликало обурення серед профспілок і опозиції.
Читайте також
Мільйон українців отримають по 2000 грн на медичні обстеження
21.06.2026 - 07:52
142 переглянули
Директора столичної лікарні швидкої допомоги звільнили через порушення
18.06.2026 - 18:56
125 переглянули
Провідні кардіохірурги світу закликали владу України зберегти дитячий кардіоцентр
17.06.2026 - 18:37
134 переглянули
ШІ вбив пацієнтку в Бразилії через збій системи госпіталізації
17.06.2026 - 07:16
194 переглянули
У Польщі на ділянці лікарки знайшли рештки 32 людських ембріонів
15.06.2026 - 04:36
221 переглянули
Військовий помер у київській лікарні: поліція розслідує вбивство
14.06.2026 - 09:04
241 переглянули

