У Херсоні через російські обстріли знеструмлені електромережі
Журналіст
Ганна Ткач
17.02.2025 - 08:25
778 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: У Херсоні через обстріли російських окупаційних військ припинено подачу електроенергії.
Про це повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.
"Темні російські сили знову намагаються позбавити нас світла. Внаслідок ворожих обстрілів відключено електромережі", - зазначив він.
За інформацією Мрочка, відсутня електроенергія частково в Дніпровському та Центральному районах міста.
"Часткове відсутність електроенергії в Дніпровському та Центральному районах. Складна ситуація в Корабельному районі", - повідомив Роман Мрочко.
Енергетики поступово виправляють пошкодження.
Читайте також
Генштаб ЗСУ відзвітував про 232 боєзіткнення та рекордні 10 060 дронів за добу
сьогодні, 00:28
79 переглянули
Росія тренує операторів дронів на мирних жителях Херсона
вчора, 20:45
84 переглянули
Росія вбила двох розміновувачів на Херсонщині
вчора, 17:40
92 переглянули

