Шахрая, який обікрадав українців під виглядом виплат, засуджено до 11 років
Журналіст
Ганна Ткач
04.12.2025 - 13:02
408 переглянули
Шахрая під прикрасою благодійності засуджено до 11 років в'язниці
Як повідомляє Прокуратура Київ: У Києві засудили до 11 років в'язниці чоловіка, який видавав себе за благодійника і шляхом розміщення фішингових посилань в соцмережах викрадав гроші з карток українців. 31-річний житель Києва вже мав судимість за майнові злочини.
У 2023 році шахраї в Instagram поширили інформацію про надання фінансової допомоги громадянам. За посиланням у дописі постраждалі вводили дані своєї картки, а зловмисники потім знімали гроші через онлайн-банкінг. Одна жінка втратила 60 тис. гривень через це.
Суд також виніс вирок пособнику головного злочинця, який допомагав у скоєнні крадіжок.
За розслідування злочину відповідали слідчі Дніпровського УП ГУ Нацполіції у Києві.
Такі шахраї намагалися вигідно скористатися благородним привидом благодійності, але їм не вдалося уникнути відповідальності перед законом.
Читайте також
Укрзалізниця запускає історичні паровози на День Конституції
сьогодні, 11:40
49 переглянули
Антикорсуд зменшив заставу фігуранту справи Мідас до 85 мільйонів
сьогодні, 10:16
54 переглянули
Собаки кане-корсо смертельно покусали пенсіонерку: власниці обрали запобіжний захід
сьогодні, 06:56
65 переглянули
Російський волейболіст погрожує вбити дружину перед судом
сьогодні, 05:05
67 переглянули
НБУ вимагає звільнити голову “Укрпошти” Смілянського
сьогодні, 03:01
94 переглянули
Суд арештував майно віцепрем’єра Кулеби на 5 мільйонів
сьогодні, 01:52
81 переглянули

