У Києві уламки ворожого дрона впали поблизу станції метро
Журналіст
Ганна Ткач
29.01.2025 - 08:20
1466 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: У Києві відбулося падіння уламків російського безпілотника поруч з однією зі станцій метро, повідомив мер столиці Віталій Кличко. "Уламки ворожого БпЛА впали неподалік станції метро в Дарницькому районі столиці. Всі служби у відповідь рушають на місце події", - сказав він.
Пізніше Кличко уточнив, що на щастя, ніхто не постраждав через падіння уламків дрона. "Уламки БпЛА, що впали в Дарницькому районі, пошкодили огорожу та окрему розташовану будівлю прохідної Дарницького депо. Всі служби знаходяться на місці події. Поки що пожежу вдалося уникнути, та потерпілих не виявили", - повідомив мер.
Читайте також
213 боїв та 186 КАБ за добу: Генштаб про найгарячіший напрямок
сьогодні, 19:09
44 переглянули
Удари дронів спричинили дефіцит палива в РФ
сьогодні, 15:01
70 переглянули
Україна вперше оголосила відкритий тендер на закупівлю ударних дронів
сьогодні, 14:12
67 переглянули
У Києві бійцівський пес без повідка напав на жінку
сьогодні, 12:48
81 переглянули
Росія запустила масове виробництво реактивних дронів “Герань”
сьогодні, 08:57
71 переглянули
Україна завдала серії далеких ударів по російському тилу
сьогодні, 07:53
70 переглянули

