У Києві врятували дітей на крижині: рятувальники розповіли деталі операції
Інцидент у Києві
Як повідомляє Главком: У Києві 9 березня о 19:37 рятувальники зуміли врятувати двох дітей, які опинилися на відколотій крижині. Інцидент стався на відстані приблизно 20 метрів від берега. Для проведення рятувальної операції було використано гумовий човен та водолазне спорядження.
Після порятунку дітей передали медикам, і, на щастя, травм не було. Цей випадок підкреслює важливість дотримання правил безпеки на воді, особливо у період потепління, коли лід стає тонким і небезпечним. Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС) закликала всіх дітей та дорослих утримуватися від перебування на замерзлих річках, озерах та ставках під час потепління.
Нагадування про небезпеку
Цей інцидент нагадує про нещасний випадок, який стався у лютому: на обвідному каналі поблизу села Лебедівка Вишгородського району автомобіль УАЗ із двома чоловіками провалився під кригу, і тіло одного з чоловіків було знайдено одразу. Рятувальники закликають бути обережними і не наражати себе на небезпеку.
Цей випадок і його наслідки підкреслюють необхідність активної інформаційної кампанії про безпеку на воді, особливо в весняний період, коли ймовірність нещасних випадків зростає. - ДСНС
ДСНС продовжує наголошувати на важливості дотримання правил безпеки, щоб уникнути подібних ситуацій у майбутньому. За останні роки кількість інцидентів на воді зросла, що викликає занепокоєння серед рятувальних служб.
Читайте також

