У Міноборони назвали кількість охочих укласти "Контракт 18-24"
Журналіст
Ганна Ткач
18.02.2025 - 04:10
992 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Більше 10 тисяч молодих українців використали мобільний застосунок "Резерв+" для укладення добровільного річного контракту зі Збройними силами України. Про це повідомив речник Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін під час телевізійного ефіру.
"Ми взагалі-то не розкриваємо цю службову інформацію, але можемо сказати, що в застосунку 'Резерв+' більше 10 тисяч звернень", - зазначив представник оборонного відомства.
Лазуткін також зазначив, що окрім мобільного застосунку "Резерв+", можна скористатися офіційним вебсайтом 18-24.army.gov.ua або звернутися на гарячу лінію Міністерства оборони України для укладення контракту.
"Застосунок 'Резерв+' - не єдиний "вхід" в цей 'периметр', є ще можливість безпосередньо в бригадах рекрутуватися, є центр рекрутингу, є сайт '18-24'. Тобто є кілька можливостей потрапити на цей контракт", - підкреслив речник міністерства.
Раніше президент Зеленський анонсував нові умови служби в ЗСУ для молоді.
Читайте також
Буковина підписала контракт із зірковим новачком
вчора, 04:49
121 переглянули
Українським військовим заборонили змінювати нові контракти
21.06.2026 - 05:00
122 переглянули
Барселона продовжує співпрацю з Крістенсеном
20.06.2026 - 21:44
165 переглянули
Укргідрометцентр та Фінляндія підписали контракт на модернізацію метеоінфраструктури
20.06.2026 - 11:48
171 переглянули
WhatsApp тестує текстові повідомлення, які зникають після одного перегляду
19.06.2026 - 07:52
183 переглянули
Заступник міністра оборони підписав новий контракт на 24 місяці
18.06.2026 - 21:24
156 переглянули

