У Німеччині хочуть запровадити плату за візит до лікаря: що пропонують
Журналіст
Ганна Ткач
19.09.2025 - 22:15
627 переглянули
У Німеччині обговорюють ідею введення плати у розмірі 15 євро за візит до лікаря, щоб допомогти зберегти систему охорони здоров'я через бюджетні проблеми. Експерт у сфері охорони здоров'я вважає, що такий крок допоможе зменшити непотрібні звернення та покращити ефективність системи. Також обговорюється важливість впровадження цифрових технологій у медицину, а також інтеграція психоделіків у лікування деяких психічних захворювань. В результатах розрахунків відзначається, що запропонований пакет заходів може зекономити багатомільярдну суму грошей щорічно.
Читайте також
Google DeepMind інвестує $75 млн у кіностудію A24 заради ШІ
сьогодні, 04:05
67 переглянули
Трамп заявив про прорахунок генерала РФ у війні
вчора, 18:17
92 переглянули
Українці змінили світ: від першої пересадки нирки до «Щедрика»
вчора, 08:21
92 переглянули

