Вибух у Нью-Йорку: 20-поверхівка частково обвалилася, але всі вижили
Журналіст
Ганна Ткач
02.10.2025 - 15:01
1048 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: У Нью-Йорку стався вибух у 20-поверховому будинку в районі Мотт-Хейвен. Будівля частково обвалилася, але на щастя, ніхто не постраждав чи не загинув. Відкрита газова розривна коробка, швидше за все, спричинила інцидент. Проводиться розслідування для встановлення всіх обставин справи.
Мер міста Ерік Адамс зазначив, що це велике щастя, що вдалося уникнути трагедії. Наразі 140 мешканців будинку залишаються без житла, але їм надається допомога в тимчасовому поселенні. Рятувальна служба продовжує працювати на місці події, переконуючись у відсутності постраждалих під завалами.
Читайте також
У Севастополі ввели екстрені обмеження світла після ударів по ТЕС у Криму
сьогодні, 02:20
62 переглянули
На Хмельницькій АЕС проводять слідчі дії через закупівлі минулих років
сьогодні, 02:12
61 переглянули
Серія вибухів накрила Крим: Сімферополь і Севастополь без світла
24.06.2026 - 21:56
98 переглянули

