У Польщі з таксистів-іноземців вимагатимуть новий документ для ліцензії
У Польщі готують нові вимоги для іноземців, які працюють у сфері таксі. Уряд планує посилити правила отримання ліцензій на перевезення пасажирів та запровадити додаткові документи для водіїв з країн, що не входять до Європейського Союзу. Про це заявив міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак, пише InPoland.
Яку довідку вимагатимуть від таксистів-іноземців у Польщі
Однією з головних змін стане обов'язкова довідка про відсутність судимості з країни походження водія.
Зараз для отримання ліцензії таксистам достатньо надати підтвердження про несудимість із польських реєстрів. Після змін водіям із країн за межами ЄС доведеться додатково підтверджувати свою репутацію документами з батьківщини.
За словами Клімчака, уряд також планує уточнити загальні умови отримання ліцензій на перевезення пасажирів.
Які нові вимоги до водіїв таксі у Польщі ще обговорюють
Міністр повідомив, що влада аналізує чинні правила для власників посвідчень водія з різних країн світу.
Зараз у Польщі діють різні вимоги для водіїв з країн ЄС, держав-учасниць Віденської та Женевської конвенцій, а також країн, які не приєдналися до цих міжнародних угод.
На думку Клімчака, систему потрібно спростити та зробити більш зрозумілою для всіх учасників ринку.
Якщо ви цікавитесь роботою в Польщі, пропонуємо ознайомитись з 350 000 вакансій на порталі Layboard.
Чи зобов'яжуть таксистів у Польщі знати польську мову
Окремо уряд розглядає можливість запровадження додаткової перевірки знань польської мови для іноземних водіїв таксі.
Крім того, мінімальною вимогою може стати проходження курсу в Центрі вдосконалення техніки водіння.
За словами міністра, такі зміни мають підвищити безпеку пасажирів та впорядкувати правила роботи іноземних водіїв на польському ринку таксі.
Нагадаємо, у Польщі 441 іноземний лікар втратив право працювати.
Читайте також

