Міністр Сибіга в штаб-квартирі НАТО: про що говоритимуть з союзниками
Журналіст
Ганна Ткач
02.12.2025 - 19:04
497 переглянули
Як повідомляє МЗС: Міністр закордонних справ Андрій Сибіга відправиться до штаб-квартири НАТО, де візьме участь у міністерському засіданні Ради Україна-НАТО. В рамках свого візиту він також планує провести переговори з Генеральним секретарем НАТО Марком Рютте та представниками інших держав-партнерів України.
На переговорах важливими питаннями стануть зміцнення обороноздатності України, підтримка у рамках ініціативи PURL, а також збільшення тиску на Росію для припинення війни на території України.
Під час візиту міністр має намір обговорити аких рішеннях та підходах щодо підтримки України східними партнерами.
Читайте також
Єврокомісарка назвала термін розширення ЄС через війну в Україні
сьогодні, 22:04
12 переглянули
Україна отримала понад 10 млрд євро за підсумками URC2026 у Гданську
сьогодні, 21:48
20 переглянули
Данія закриває в’їзд для чоловіків призовного віку з України
сьогодні, 21:32
30 переглянули
НАТО: удари України по Москві загрожують владі Путіна
сьогодні, 21:04
35 переглянули

