Найпопулярніше зараз

Росіяни атакували Запоріжжя шахедами: є постраждала та руйнування

Наслідки удару у Запоріжжі представлені владою
Внаслідок обстрілу Запоріжжя дронами ворога постраждала цивільна інфраструктура та є жертви. Фото: glavcom.ua

Російські окупанти атакували Запоріжжя та Київ

Як повідомляє glavcom.ua: Цієї ночі російські окупанти нанесли удари по місту Запоріжжя. Відео з наслідками опублікував очільник Запорізької обласної державної адміністрації Іван Федоров, повідомляє портал "Главком".

За інформацією облдержадміністрації, терористи атакували критичну та цивільну інфраструктуру. Російські війська вдарили дев'ять разів "шахтарями" по території обласного центру.

Також було зафіксовано пожежу в багатоповерхівці та приватних будинках одного з районів міста. Уже проводиться рятувальна операція. За попередньою інформацією, одна людина постраждала під час атаки.

Інциденти в Києві

Наразі на місці працюють екстрені служби для ліквідації наслідків.

Нагадаємо, що вночі на 22 жовтня російські війська здійснили удари балістикою по столиці України. В місті виникли пожежі, були зафіксовані вибухи. У Печерському районі були виявлені уламки в дворі житлового будинку. Бригада швидкої медичної допомоги виїхала до Дарницького району Києва.

Наразі триває пожежа після вибуху в Голосіївському районі столиці. Усі необхідні служби прибули на місце події для ліквідації наслідків і надання допомоги постраждалим.

У результаті атак російських окупантів на Запоріжжя та Київ поранено та загибло кілька осіб, пошкоджено житлові будівлі та інфраструктуру. Проводяться рятувальні роботи та розслідування подій.

Читайте також

Реклама