Україна отримає від США ще один мільярд
Журналіст
Пащенко Ірина
18.02.2024 - 18:00
2529 переглянули
На днях стало відомо, що Україна отримала новий грант від Америки. Мова про 1,25 млрд доларів. Ці кошти в першу чергу підуть на пенсійні виплати та закриття соціальних проблем.
Також ці кошти підуть на виплати працівникам рятувальних служб. Виплати з цих коштів будуть отримувати й працівники медичної сфери та педагогів.
Тобто ці кошти не підуть на військову допомогу. З початку війни Україна отримала від США понад 20 млрд доларів на такі потреби.
Читайте також
У Павлограді пошкоджено житлові будинки через надзвичайну ситуацію
сьогодні, 06:01
23 переглянули
Ракетний удар по Кривому Рогу: троє загиблих, понад 20 поранених
сьогодні, 04:52
43 переглянули
Росія вдарила по Запоріжжю та Сумщині, США вимагають угоди з Україною
вчора, 19:28
76 переглянули
США залучають автогігантів до виробництва ракет через виснаження запасів
вчора, 17:48
82 переглянули

