Найпопулярніше зараз

Юнацька збірна України U-19 розгромила Албанію 3:0 у старті кваліфікації Євро

Україна перемогла Албанію у футболі
Збірна України вражаюче перемогла албанських футболістів у відборі на юнацький чемпіонат Європи-2026.

Сьогодні, 12 листопада, українська юнацька збірна U-19 з футболу розпочала свій виступ у кваліфікаційному раунді Євро-2026. Змагання проходять в Албанії з 12 по 18 листопада.

Під час першого матчу наші хлопці отримали впевнену перемогу з рахунком 3:0 над командою Албанії. Після енергійної гри та численних моментів у першому таймі, українці відзначилися першим голом на 34-й хвилині гри. Після перерви наші футболісти збільшили перевагу, а в кінці гри забили ще один гол.

Наступний поєдинок турніру

Наступний матч національна збірна України зіграє 15 листопада проти Чорногорії. Гра розпочнеться о 13:00 за київським часом.

Деталі Євро-2026

У кваліфікації беруть участь 52 команди, які поділені на 13 груп по чотири учасники. Найкращі збірні з кожної групи та найкраща серед тих, що посіли треті місця, пройдуть до еліт-раунду. З нього вийдуть 7 збірних, які приєднаються до Уельсу на фінальному турнірі.

Інші перемоги збірної України

Раніше українська збірна здобула важливу перемогу над Азербайджаном у відборі на чемпіонат світу, а також перемогла Ісландію у кваліфікації чемпіонату світу з футболу.

Відбір чемпіонату світу. Група D

Ісландія - Україна 3:5 (1:3)

Голи: Еллертссон, 35, Гудмундссон, 59, 75 - Маліновський, 14, 45+5, Гуцуляк, 45, Калюжний, 85, Очеретько, 89

Відбір чемпіонату світу. Група D

Азербайджан - Україна 1:1 (0:0)

Голи: Махмудов (72, з пен.) - Судаков (51)

Крім того, збірна України зазнала поразки від Франції у відборі до чемпіонату світу 2026, який відбувся на стадіоні у Вроцлаві, Польща.

Під час важливого матчу з Францією українські фанати підтримали національну команду, розгорнувши величезний банер із написом "Фортеця Європи".

Українська юнацька збірна U-19 з футболу розпочала успішний виступ у кваліфікаційному раунді Євро-2026, здобувши переконливу перемогу у першому матчі турніру. Наступний поєдинок очікується 15 листопада проти Чорногорії.

Читайте також

Реклама