Українці зіграють у Літній лізі НБА
Журналіст
Ганна Ткач
05.07.2025 - 12:30
752 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Українські баскетболісти Максим Шульга і Дмитро Скапінцев готуються представляти свої команди на Літній лізі НБА. Шульга зіграє за "Бостон Селтікс", а Скапінцев виступатиме у складі "Портленда".
Шульга здійснить свій дебют за "Бостон" у матчі проти "Мемфіс Гріззліс" в ніч на 12 липня.
Дмитро Скапінцев вже має досвід у Літній лізі, граючи раніше за "Нью-Йорк". Цього разу він представлятиме "Портленд", після успішних виступів у фарм-клубі "Ріп Сіті Ремікс".
Літня Ліга НБА цього року обійдеться без російських та білоруських команд, згідно рішення Міжнародної федерації баскетболу (FIBA). За кілька днів зможемо побачити у дії цих українських талантів разом з іншими зірками баскетболу.
Читайте також
НБУ визнав гендиректора “Укрпошти” Смілянського непридатним до посади
сьогодні, 00:56
12 переглянули
Росія анонсувала новий обмін полоненими з Україною
вчора, 23:41
43 переглянули
СБУ Альфа знищила тисячі одиниць техніки та 20% ворожої піхоти
вчора, 23:24
47 переглянули
Пенсійна система України на межі колапсу через критичний дисбаланс
вчора, 20:57
78 переглянули
Ціни на пальне в Україні оновилися: середня вартість бензину та дизеля
вчора, 20:53
59 переглянули

