Українців чекають масштабні перевірки: доведеться прозвітувати за три роки
Журналіст
Ганна Ткач
01.08.2025 - 00:20
1007 переглянули
Українські фізичні особи-підприємці (ФОПи) мають бути готові до подання звітності за три роки, повідомляє Держстат.
Переважна більшість фізичних осіб-підприємців звільнені від обов'язку брати участь у статистичних дослідженнях держави й не повинні подавати статистичну звітність. Однак певна категорія ФОПів все ж таки зобов'язана це робити.
Якщо ви отримали бланк або повідомлення щодо звітності через "Кабінет респондента", вам слід подавати звітність у встановлені строки. Тим, хто не подавав звіти у попередні роки, надано тримісячний термін на виправлення ситуації до 5 жовтня 2025 року. Критерії відбору для обов'язкової звітності включають промислове виробництво та автомобільні перевезення пасажирів і вантажів. Для перевірки своєї участі у звітності слід перевірити "Кабінет респондента" та відповідні форми звітності. У разі невизначеностей можна скористатися онлайн-сервісами або програмним забезпеченням для подання звітності.
Читайте також
Фундація Зеленської скоротила час збору статистики з тижня до кількох кліків
вчора, 04:45
86 переглянули
Чиновники та військові України задекларували криптовалют на мільярди
18.06.2026 - 02:28
239 переглянули
Середня зарплата в Україні перевищила 30 500 гривень
17.06.2026 - 09:28
122 переглянули
Як двоє братів відродили зруйноване село на Чернігівщині
12.06.2026 - 02:48
205 переглянули
Світова економіка втрачає 8,9 трильйона доларів через незалучених працівників
09.06.2026 - 04:28
211 переглянули

