Найпопулярніше зараз

Українська каратистка Терлюга завоювала срібло Всесвітніх ігор після народження дитини

Зворушлива фотографія з медаллю
Терлюга поділилася зворушливим моментом з донькою після тріумфу на Всесвітніх іграх. Фото: glavcom.ua

Українська каратистка Анжеліка Терлюга виборола срібну медаль на Всесвітніх іграх-2025 і разом з родиною - донечкою Ніколь і чоловіком Володимиром Зарецьким - святкує цей успіх. Цю новину повідомив портал "Главком". Варто зазначити, що попередній чемпіонат у Бірмінгемі-2022 Терлюга також тішила всіх перемогою, а після народження дитини в грудні 2024 повернулася на висоту. У півфіналі каратистка обіграла китаянку Ючун Вей, але вже в фіналі поступилася німці Міі Бітч, виборовши срібло. Україна у загальному медальному заліку Європейського юнацького олімпійського фестивалю посіла 10-е місце, завоювавши 5 золотих, 8 срібних та 10 бронзових нагород. Успіхи українських спортсменів вразили на Всесвітніх іграх, де вони виграли 25 медалей у різних видах спорту, зокрема, 6 нагород у дзюдо. У загальному медальному заліку Всесвітньої Літньої Універсіади наша збірна посіла 14-е місце, завоювавши 12 медалей.

Читайте також

Реклама