Уряд оголосив конкурси до Нафтогазу та Енергоатому: хто очолить компанії
Журналіст
Ганна Ткач
18.11.2025 - 13:40
323 переглянули
Як повідомляє Мін. Економіки: Уряд оголосив конкурси на посади незалежних членів наглядових рад НАК «Нафтогаз України» та НАЕК «Енергоатом». Розпорядження про це були прийняті 18 листопада 2025 року.
Конкурс до Наглядової ради НАК «Нафтогаз України» є запланованим, для забезпечення сталого складу ради, яка працює на протязі трьох років. На конкурсі відберуть чотири незалежних кандидати. Щодо Наглядової ради НАЕК «Енергоатому» було оголошено позаплановий конкурс після дострокового припинення повноважень попередньої ради.
Таким чином, уряд має намір заповнити вакантні позиції незалежних членів наглядових рад двох ключових державних енергетичних компаній.
Читайте також
Ексміністру Галущенку внесли 105 млн грн застави три фірми
сьогодні, 14:37
34 переглянули
Конституційний Суд назвав переможців конкурсу наукових статей про права людини
сьогодні, 11:45
56 переглянули

